Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки

ОРЕНДА ФАСАДНИХ люльок у Івано-Франківську (ZLP630)

У вас невелика будівельна компанія, яка здійснює різні види фасадних відновлювальних робіт? Ми хочемо запропонувати вам оренду сучасних фасадних колисок у Івано-Франківську! Умови співпраці вас влаштують, телефонуйте сміливо!

Івано-Франківськ є сучасним великим населеним пунктом, у якому активно здійснюється будівництво багатоповерхових будинків, промислових і адміністративних об'єктів. Для цих заходів застосовується спеціальне будівельне обладнання, механізми, в тому числі і будівельні фасадні люльки у Івано-Франківську. Вже минув той час, коли основну частину будівель становили п'ятиповерхові і дев'ятиповерхові будинки. Сьогодні висота деяких об'єктів перевищує сотню метрів і тому, без застосування спеціальних будівельних колисок в Івано-Франківську, будівництво неможливе.

За допомогою фасадних колисок до місця висотних робіт транспортують матеріали, інструменти і будівельний персонал. Якщо виконуються роботи по ремонту фасадів будинків, їх фарбування, монтажні заходи або миття вікон, то фасадні люльки просто необхідні для цього. Одними з основних відмінностей сучасної будівельної люльки у Івано-Франківську є її невелика вага і висока надійність. Для виготовлення будівельної люльки використовується тільки якісний металопрокат, а конструкція дна люльки забезпечує неможливість ковзання на ній людей, виконуючих роботи. Люлька має досить високий ресурс експлуатації, так як вона надійно захищена від корозії - оцинкована або пофарбована. Пересування сучасної фасадної люльки в Івано-Франківську здійснюється за допомогою потужних електромоторів і нескладного пульта управління.

Будівельні люльки дозволяють здійснювати роботи на великих висотах, коли неможливо застосовувати будівельні ліси. Час для здійснення будівельних робіт значно скорочується, якщо використовувати фасадні колиски для підіймання вантажів, робітників і інструменту до місця робіт. Практично всі будівельні фірми використовують в своїй роботі фасадні люльки у Івано-Франківську.